Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Kryzys plonów winogron w Tamilnadu z powodu wysokich temperatur.

2024-05-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com
W stanie Tamilnadu społeczność uprawiająca winogrona boryka się z poważnymi wyzwaniami związanymi z ostatnio wysokimi temperaturami, które wpływają na dwie podstawowe odmiany winogron: panneer thiratchai (Muscat Hamburg) i bezpestkowe winogrona z Odaipatti. Rolnik z Theni zwrócił uwagę na drastyczne zmniejszenie plonów panneer thiratchai, z...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Winogrona

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem