Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Maroko: import rodzynek wzrósł 20-krotnie w ciągu zaledwie pięciu lat!

2023-05-11 00:00
Źródło: East-fruit.com

Wraz z produkcją świeżych winogron i wina, Maroko jest stosunkowo dużym producentem rodzynek; jednak marokańska produkcja suszonych winogron nie jest wystarczająca, aby zaspokoić popyt na rynku krajowym, według EastFruit. W związku z tym kraj ten musi zaopatrywać się w rodzynki za granicą i w ciągu ostatnich pięciu lat zwiększył już import ponad 20-krotnie!

Razynki są ważnym

.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem