Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Mazzarrone produkuje obecnie również pomidory

2023-05-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kryzys winogronowy, a raczej kryzysy, mające miejsce we Włoszech, jak wielokrotnie informowano, nie zostały przezwyciężone przez wszystkich producentów. Ci, którzy byli w stanie, próbowali wymyślić nowe pomysły i nowe rozwiązania w zakresie przedsiębiorczości. Jednym z nich jest Giovanni Mangiapane, długoletni plantator winogron w znanym regionie Mazzarrone na Sycylii.

Giovanni Mangiapane

"Od 2018 roku

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem