Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Moglibyśmy obsadzić jeszcze kilka hektarów winogronami stołowymi"

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podczas gdy niszowe uprawy, takie jak owoce tropikalne, czosnek czy słodkie ziemniaki, zyskały w ostatnich latach na znaczeniu, winogrona stołowe z niemieckiej produkcji wciąż należą do rzadkości. W szklarniach gospodarstwa Kremers w Heinsbergu, bezpośrednio na granicy niemiecko-holenderskiej, od 2011 roku rosną i kwitną ciemne, czerwone i jasne winogrona. Chociaż pulchne owoce świadczą o jakości i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem