Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nadchodzi przepaść między winogronami chilijskimi i meksykańskimi

2023-05-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

To będzie mocne zakończenie dla chilijskich winogron w tym sezonie. Tak twierdzi Franco Pruzzo z Summit Produce Inc, który twierdzi, że sezon importowy na rynek amerykański dobiega końca. "Chile już skończyło i wysłało ostatnie winogrona dwa lub trzy tygodnie temu. Większość importerów, w tym my, będzie miała owoce do przyszłego tygodnia i ewentualnie kilka w tygodniu następnym" - mówi.

Chile

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem