Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Niedobór winogron na całym świecie powoduje wczesny start w południowym Peru

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zbiory winogron w południowym Peru rozpoczęły się w tym sezonie dwa tygodnie wcześniej. "Pozwala nam to sprostać obecnemu i nowemu zapotrzebowaniu klientów, które wzrosło z powodu niedoborów / problemów jakościowych wynikających z okoliczności w Kalifornii i Piura (północne Peru)" - mówi Ethan Williams, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Vanguard International. "Te wydarzenia pogodowe znacznie zmniejszyły

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem