Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Nowe pokolenia nie znają innych winogron niż odmiany bezpestkowe"

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

To, co dzieje się z winogronami uprawianymi w rejonie Mazzarrone na Sycylii, może być dobrym przykładem na to, że kryzysy mogą przynieść także szanse. Głos w tej sprawie zabrał Gianni Raniolo, przedsiębiorca rolny i prezes Konsorcjum Winogronowego Mazzarrone Igp, który opisał stan rzeczy na obszarze mocno związanym z uprawą winogron do spożycia.

Gianni Raniolo

"Ponad

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem