Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Obalanie błędnych informacji: bezpieczeństwo spożywania winogron

2024-03-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ostatni wirusowy filmik wywołał zaniepokojenie, pokazując winogrona nasączone pestycydami i chemikaliami, rzekomo powodujące problemy zdrowotne, takie jak ból gardła, kaszel i gorączka wśród konsumentów. Jednak doświadczony hodowca winogron i rodzynek, Anant Kabade, wyjaśnił, że film jest mylący. Zastosowane chemikalia, mające na celu usunięcie woskowego...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem