Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Obecna sytuacja na Morzu Czerwonym budzi obawy wśród eksporterów i hodowców"

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon na indyjskie winogrona jest pełen wyzwań, mówi Laxman Savalkar, założyciel i partner indyjskiego eksportera świeżych produktów Magnus Farm Fresh: "W stale zmieniającym się krajobrazie branży eksportu winogron, ten rok przynosi wyjątkowy zestaw wyzwań zarówno dla plantatorów, jak i eksporterów. Po pandemii Covid, sektor był świadkiem niezwykłej transformacji, a odporność jest kluczem do

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem