Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Okręg Nashik eksportuje 127.000 ton winogron

2023-05-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dzielnica Nashik, pomimo zmagania się z niekorzystnymi warunkami pogodowymi w postaci niesezonowych pryszniców, zdołała wyeksportować 127 000 ton winogron w sezonie winogronowym 2022-23 - między listopadem a kwietniem. Liczba eksportu odnotowała marginalny wzrost w porównaniu do sezonu winogronowego w 2021-22, kiedy to wyeksportowano 122 000 ton winogron.

Według urzędników państwowego departamentu rolnictwa,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem