Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Podaż winogron dobrej jakości spadła o 30-40%"

2023-08-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Upały w południowej Europie wpływają na rynek winogron, w tym na włoskie winogrona. "Na rynku jest wiele spalonych winogron i winogron gorszej jakości. Podaż winogron dobrej jakości jest o 30-40% niższa niż w ubiegłym roku. Na rynek trafia sporo winogron, które nie nadają się do supermarketów lub dla klientów z wyższej półki" - mówi Luciën de Wit z holenderskiej firmy LuBa Fresh.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem