Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Południowoafrykański sektor winogron stołowych koncentruje się na rosnącym rynku chińskim

2023-10-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według kierownika ds. rozwoju rynku i komunikacji Mecia Petersena z południowoafrykańskiego przemysłu winogron stołowych (SATI), branża zawsze angażowała się w rozszerzanie i rozwijanie swojej oferty na rynku chińskim.

Petersen: "Chiński rynek importowy jest jednym z najbardziej wymagających na świecie, z wysokimi wymaganiami dotyczącymi jakości produktów, a SATI był

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem