Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Prognozowana produkcja winogron stołowych osiągnie 1,57 mln ton w MY 2023/24

2023-11-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Egipcie winogrona są jedną z najczęściej uprawianych roślin owocowych, zaraz po cytrusach. W Egipcie produkuje się wiele odmian winogron stołowych. Przystępując do Międzynarodowej konwencji o ochronie nowych odmian roślin w 2019 r., Egipt uzyskał lepsze możliwości dostępu do nowych odmian winogron oraz zwiększenia produkcji i eksportu. Prognozuje się, że produkcja winogron stołowych w Egipcie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem