Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Sprzedaż winogron na rynku krajowym nagle wzrosła"

2024-02-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Z powodu niższych temperatur w Indiach, trudniej jest znaleźć winogrona o wyższym poziomie brix na tym etapie sezonu, mówi Sagar Tikyani, właściciel indyjskiego eksportera winogron Dilip Agro: "Sezon winogronowy w Indiach był w porządku, ale nic specjalnego. Nie do końca dobry, ale też nie do końca zły. Znalezienie winogron o wyższym poziomie brix było ogólnie wyzwaniem. Ponieważ pola nie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem