Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Szykuje się dobry sezon"

2023-08-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chociaż kampania 2023 dla francuskich winogron już się rozpoczęła, oficjalny początek słynnego Muscat AOC został właśnie ogłoszony. Jak wyjaśnia Eric Godard Durand z Agence Laparra, sezon zapowiada się na "wysoką jakość i dobre ilości". "Mogą wystąpić pewne różnice ze względu na małe rozmiary, ale jest jeszcze za wcześnie, aby to stwierdzić". Kolejną niecierpliwie oczekiwaną sierpniową nowością jest emblematyczny Chasselas de

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem