Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Utrata winogron w Kalifornii po Hilary może wywrzeć presję na wcześniejszy import

2023-09-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Dostawy winogron są niewielkie, niewielkie i jeszcze mniejsze". Tak mówi Ray England z DJ Forry o obecnej dostępności kalifornijskich winogron.

Jak już informowano, bardziej ograniczone dostawy winogron poza stanem są związane z huraganem Hilary - ostatnio Kalifornijska Komisja Winogron Stołowych poinformowała, że szacunkowo 25 milionów skrzynek winogron stołowych zostało utraconych z powodu

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem