Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wielkość eksportu uzbeckich winogron nadal spada

2023-10-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W październiku 2023 r. oczekuje się, że wielkość eksportu świeżych winogron stołowych z Uzbekistanu będzie o około 30% niższa niż w poprzednim miesiącu i nawet 3 razy niższa w porównaniu z tym samym okresem 2022 r., prognozują analitycy EastFruit.

We wrześniu 2023 r. Uzbekistan wyeksportował 27,3 tys. ton świeżych winogron stołowych, co oznacza, że w październiku eksport może osiągnąć 17,5 - 20,5

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem