Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Winogrona Repora odnotowują wzrost produkcji w Kaszmirze

2023-08-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kaszmir jest dobrze znany z jednych z najlepszych jakościowo owoców. Jednak niewielu wie o winogronach produkowanych w wiosce Repora w dystrykcie Ganderbal w środkowym Kaszmirze. Jeden z plantatorów stwierdził: "Wielką zaletą winogron Repora jest to, że są one gotowe, gdy świeże winogrona nie są dostępne nigdzie na świecie z wyjątkiem Włoch. Winogrona te osiągają również dobrą cenę na rynku - Sahibi za

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem