Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Winogrona stołowe SA znajdują sposoby na eksport kontenerów, unikając opóźnień w porcie w Kapsztadzie

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Południowoafrykański Przemysł Winogron Stołowych (Sati) i inni gracze byli w stanie znaleźć sposoby na obejście opóźnień w porcie w Kapsztadzie, aby wyprowadzić kontenery podczas obecnych szczytowych tygodni pakowania i eksportu. Do tygodnia 04 ponad 2,8 miliona kartonów winogron stołowych, co stanowi prawie 10% ilości winogron eksportowanych do tej pory, zostało wysłanych za pośrednictwem konwencjonalnych statków. To prawie trzykrotnie więcej

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem