Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wzrost eksportu peruwiańskich winogron

2023-03-08 08:00

Provid, peruwiańskie stowarzyszenie producentów winogron stołowych, ogłosiło, że produkcja winogron stołowych w Peru w latach 2022-23 ma wzrosnąć o 13% w porównaniu z ubiegłym sezonem. Łącznie ma ona wynieść 73 mln skrzynek 8,2 kg. Z dostarczonych danych wynika, że w sezonie 2021-22 Peru wyeksportowało 64 mln skrzynek, co oznacza wzrost o 13% w stosunku do sezonu 2020-21. Wzrost ten wynika z dojrzewania winorośli w Peru, podczas gdy areał również

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem