Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Zagrożenie ze strony Morza Czerwonego wpływa na eksport winogron w Indiach"

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ze względu na zagrożenie na Morzu Czerwonym, sezon eksportowy winogron może okazać się wąskim gardłem logistycznym, pomimo oczekiwań, że po dwóch chudych latach sezon będzie obfity. Vilas Shinde, CMD Sahyadri Farmers Producer Company, zasugerował, że zwiększone koszty logistyczne poniesione przez przekierowanie kontenerów przez Przylądek Dobrej Nadziei mogą sprawić, że eksport stanie się niewykonalny, jeśli

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem