Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Cherry Tech 2023 prezentuje najnowocześniejsze rozwiązania w branży

2023-02-28 08:00

Wiodące podmioty międzynarodowe zgromadzą się w celu omówienia różnych tematów w dziedzinie produkcji wiśni, z dogłębną analizą różnych warunkowych tematów technicznych.

Chilijski przemysł wiśniowy wiedzie prym w zakresie zarządzania technicznego. Obecnie Chile jest "Doliną Krzemową" dla wiśni i domem dla najlepszych agronomów, techników, specjalistów i

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem