Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Chilijska firma opakowaniowa przenosi swoją wiedzę technologiczną na rynki światowe

2023-09-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Automatyzacja stała się kluczowym aspektem przemysłu owocowego na całym świecie. Paclife opiera się na swoim wieloletnim doświadczeniu w sektorze opakowań jako dostawcy technologii i folii z modyfikowaną atmosferą dla ogromnego chilijskiego przemysłu wiśniowego i jagodowego, aby zaprezentować nową ofertę. "Firma podjęła odważny krok w kierunku zapewnienia w pełni zautomatyzowanego procesu zgrzewania", mówi Cristian Parra, Commercial

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem