Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Chilijski Komitet Wiśniowy spodziewa się wyeksportować 101 milionów skrzynek wiśni do USA w tym sezonie

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Produkcja wiśni na półkuli południowej odnotowała w ostatnich latach znaczny wzrost. W szczególności eksport wiśni z Chile odnotował znaczny wzrost, a jego wielkość wzrosła z 10 milionów skrzynek dekadę temu do 83 milionów skrzynek w ubiegłym roku. Chilijski Komitet ds. Wiśni szacuje dalszy wzrost do 101 milionów skrzynek w nadchodzącym sezonie, a prognozy mówią o osiągnięciu 140 milionów

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem