Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ciepła pogoda przyspiesza wiśnie w północno-zachodnim Pacyfiku

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dzięki ostatniemu ciepłemu okresowi na Zachodnim Wybrzeżu, wiśnie na północno-zachodnim Pacyfiku wydają się być w lepszej sytuacji niż tydzień temu. "Wygląda na to, że osiągamy szczytowe ilości szybciej niż myśleliśmy i są oznaki pozytywnego nastawienia, że handel detaliczny będzie miał zapasy wiśni na święto 4 lipca. To więcej niż przewidywaliśmy jeszcze dwa tygodnie temu" - mówi Dan Davis.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem