Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Hongkong ustanawia nowy rekord rozładowanych kontenerów z chilijskimi wiśniami z jednego zawinięcia statku

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przybycie ITAJAI EXPRESS obsługiwanego przez Hapag-Lloyd do Modern Terminals w dniu 4 lutego oznaczało kolejny rekord dla Hongkongu; statek przywiózł do Hongkongu 1 941 aktywnych kontenerów chłodniczych. Jest to najwyższa liczba kontenerów z chilijską wiśnią rozładowanych z jednego zawinięcia statku, przewyższająca rekord z zeszłego sezonu o 59%.

"Każdego roku nasza usługa Cherry Express oferuje

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem