Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Jesteśmy teraz zaangażowani w uprawę wiśni, mamy wystarczająco dużo różnych odmian i lokalizacji, aby złagodzić wszelkie ryzyko".

2023-08-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Główne zbiory wiśni w McIntyre's Fruit w Blairgowrie, Perthshire, rozpoczęły się punktualnie 18 sierpnia. Czas jest dobry, ale koliduje nieco z końcem sezonu w Anglii, który rozpoczął się późno w tym roku.

"Początkowo możemy zobaczyć niższe ceny, ale te szybko się poprawią, gdy angielskie owoce się skończą. Spodziewaliśmy się, że będzie więcej nakładania się z późnym startem, ale

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem