Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Oczekuje się, że praktycznie wszystkie chilijskie wiśnie zostaną wysłane do Chin w tym sezonie

2023-11-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Deszcze wpłynęły na zbiory wiśni w Chile. "Zasadniczo zniszczyły one listopadowe owoce, w wyniku czego rynek jest bardzo napięty", mówi jeden z eksporterów wiśni. O tej porze roku około 100-200 palet dziennie jest zwykle wysyłanych do Chin - głównego rynku wiśni w kraju - drogą lotniczą. Jednak wolumen spadł do około czterech lub pięciu palet dziennie w wyniku bardzo ograniczonych możliwości.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem