Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Północno-zachodni Pacyfik przygotowuje się do zbiorów wiśni szacowanych na 21 milionów skrzynek

2023-05-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Producenci i spedytorzy z północno-zachodniego Pacyfiku spodziewają się większych zbiorów wiśni w porównaniu do 2022 r., w którym odnotowano 12,4 mln skrzynek. "Wstępne szacunki mogą wynosić od 20 do 21 milionów skrzynek na północnym zachodzie. Matka Natura była dla nas teraz dobra z 90-stopniowymi dniami i 60-stopniowymi nocami, więc mieliśmy idealną pogodę na ciepłe dni i chłodne noce" - mówi Don.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem