Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Przedsiębiorca postanawia wykorzenić swoje drzewa wiśniowe, wzbudzając kontrowersje

2023-05-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kiedy Michele Bernocco, przedsiębiorca z Ruvo di Puglia (BA), który w ciągu ostatnich kilku dni wykarczował swój sad wiśniowy o powierzchni jednego hektara, był to akt rozpaczy.

"Ponad 90% moich wiśni wykazywało problemy z pękaniem, nawet owoce, które były jeszcze zielone. W Apulii od wielu dni pada deszcz, a w każdym razie poziom wilgotności jest bardzo wysoki, co negatywnie wpływa na produkcję. Jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem