Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Tegoroczne wiosenne zbiory wiśni w Waszyngtonie mogą okazać się zwycięskie

2023-05-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wygląda na to, że tegoroczne wiosenne zbiory owoców w stanie Waszyngton będą wiśniowe. Według Jona DeVaneya, prezesa Washington Tree Fruit Association, zbiory w tym stanie wzrosną w tym roku o 30%; dokładnie 19,9 miliona skrzynek wiśni. Stan spodziewa się zdrowych zbiorów w tym roku. Hodowcy z Waszyngtonu twierdzą, że ta fala ciepłej pogody oznacza, że tegoroczne

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem