Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Tylna część zbiorów wiśni z północno-zachodniego Pacyfiku będzie lżejsza z większymi wiśniami

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zeszłotygodniowy skok temperatur w Waszyngtonie został z zadowoleniem przyjęty przez plantatorów wiśni z północno-zachodniego Pacyfiku. To z kolei oznacza, że zbiory wiśni będą prawdopodobnie bardziej umiarkowane.

Prezes Northwest Cherries, B.J. Thurlby, zauważa, że wzrost temperatur, które w zeszłym tygodniu osiągnęły 80 stopni Fahrenheita (skok z ostatnich temperatur 55

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem