Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Włoscy producenci szklarniowi wprowadzają nowe pomidory premium i plany ekspansji

2023-05-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W środę, 17 maja, w Instytucie Vergani-Navarra, Fri-El Green House zaprezentował Strabenę, odmianę wiśni midi firmy De Ruiter, dla której posiada wyłączne prawa do uprawy i dystrybucji na poziomie krajowym. Odmiana jest uprawiana przez cały rok w kontrolowanych warunkach, dzięki czemu jest dostępna w sposób ciągły i przy użyciu technik o niskim wpływie na środowisko.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem