Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Targi EuroHiPeCo 2007

2007-11-14 00:00
20 i 21 listopada w godz. 10.00-17.00 na terenie Centrum Wystawienniczego EXPO XXI w Warszawie odbywać się będą Międzynarodowe Targi Higieny i Ochrony przed Szkodnikami EuroHiPeCo 2007.

Głównym celem Targów EuroHiPeCo 2007 jest umożliwienie skutecznej komunikacji. Organizatorzy zakładają, że impreza stanie się efektywną platformą wymiany doświadczeń oraz osiągnięć w dziedzinie higieny i ochrony przed szkodnikami we współczesnym środowisku. Targi mają się także przyczynić do podniesienia poziomu świadomości producentów żywności, urzędników państwowych i prawodawców na temat korzyści wynikających z utrzymania wysokiego poziomu higieny.

Impreza targowa, której organizatorem Polska Federacja Pest Conrol, będzie więc okazją do promocji zdrowia publicznego oraz spotkań, wymiany poglądów, doświadczeń firm, światowych specjalistów zajmujących się utrzymaniem higieny oraz ochroną przed szkodnikami. Targi będą miejscem prezentacji sprzętu i środków używanych do utrzymywania higieny w przemyśle żywnościowym (mięsnym, mleczarskim, piekarsko-cukierniczym i innych), oraz w budynkach użyteczności publicznej (takich jak: szpitale, koszary, biura, więzienia, hotele).

Podczas targów odbędzie się też Gala IV Edycji Godła Lidera jakości Żywności. Targom EuroHiPeCo 2007 towarzyszyć będzie międzynarodowa konferencja „Problem bezpieczeństwa w obrocie żywnością”.

Źródło: fresh-market.pl na podstawie informacji WOP, PPR
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem