Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Doskonałe możliwości zaopatrzenia dla importerów cebuli

2023-05-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podczas gdy Ukraina nadal bije rekordy cen cebuli - w zeszłym tygodniu ceny hurtowe osiągnęły tu 1,18-1,34 USD za kg - ceny w Tadżykistanie nadal gwałtownie spadają. Pod koniec ubiegłego tygodnia, według analityków EastFruit, ceny hurtowe cebuli w Tadżykistanie spadły już do 18 centów amerykańskich za kg! Należy pamiętać, że mówimy o cebuli z upraw z 2023 r., czyli

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem