Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Młode ziemniaki na Broniszach. W jakiej cenie?

2023-05-23 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Na Broniszach polscy producenci oferują młode ziemniaki z krajowych upraw. Ceny jednak są mało stabilne i zależne od podaży w danym dniu.

Na rynku Bronisze niewielka jeszcze podaż krajowych młodych ziemniaków musi zmagać się z ogromnym napływem importowanego ziemniaka z Morza Śródziemnego, z krajów takich jak Cypr, Maroko czy Egipt. Za odmiany

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem