Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Ceny ziemniaków w Wielkiej Brytanii pozostają podwyższone, a branża wciąż oczekuje na nowy plon.

2024-07-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com
W tym tygodniu rozpoczynającym się 5 lipca, ceny ziemniaków w Wielkiej Brytanii pozostają bez zmian w porównaniu z poprzednim tygodniem dla odmian Maris Piper i Whites zarówno w Anglii, jak i Szkocji. Benchmarkowa cena Expana (EBP) dla białych ziemniaków w Anglii wynosi obecnie £765/MT, co oznacza wzrost o 91% w porównaniu rok do roku (y-o-y). Ziemniaki odmiany Maris Piper kosztują...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem