Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

W 2024 roku cena za kilogram młodych ziemniaków może się różnić w zależności od regionu, pory roku i dostępności. W Polsce średnia cena za kilogram młodych ziemniaków w sezonie może wynosić od 2 do 6 złotych, jednak warto sprawdzić aktualne ceny w lokalny

2024-06-04 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl
Aktualnie ceny polskich ziemniaków wahają się w zależności od regionu i rynku. Śledzimy, jak kształtują się stawki na najpopularniejszych hurtowych rynkach w kraju.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem