Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Pomidory hydroponiczne szukają większego pola do popisu w sektorze handlu wielkopowierzchniowego w środkowych i południowych Włoszech

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ciągu kilku miesięcy do produkcji wejdzie kolejne 10 hektarów szklarni w uprawie hydroponicznej w Fri-El Green House w Ostellato (Ferrara). Oznacza to, że całkowita produkcja wzrośnie do 30 hektarów, z czego większość będzie przeznaczona na pomidory. Oto co o najnowszych osiągnięciach firmy powiedział Florian Gostner, administrator.

Florian Gostner

"W

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem