Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Duet targowy expoSE & expoDirekt w Karlsruhe od 22 do 23 listopada 2023 r.

2023-03-15 00:00

Ponad 400 wystawców z dwunastu krajów zaprezentuje się na 27. expoSE - wiodących w Europie targach uprawy szparagów i jagód - oraz 12. expoDirekt - największych w Niemczech targach bezpośredniego marketingu rolnego - w Messe Karlsruhe w dniach od 22 do 23 listopada 2023 roku. Na około 25.000 metrów kwadratowych firmy zaprezentują innowacje w zakresie uprawy szparagów i

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem