Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Środa 26 luty 2020. Od wczoraj dodano 3187 ceny w 28 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś: Start  »  Ceny gruszek na Mazowszu

Ceny gruszek na Mazowszu

  |  
Ceny gruszek na warszawskich Broniszach są stosunkowo wysokie. Gruszki odmiany Paten sprzedawane są w cenie około 80,00 zł za skrzynkę, czyli 4,00 zł/kg. Ładna Lukasówka sprzedawana jest w cenie od 70,00 do 75,00 zł za skrzynkę (3,50 – 3,75 zł/kg). Podobną cenę osiąga gruba Konferencja. Klapsa z chłodni o ładnym, słomkowym kolorze skórki sprzedawana jest w cenie 100,00 zł za skrzynkę (5,00 zł/kg).

Gruszki na eksport skupowane są obecnie przez nieliczne firmy. Są to przede wszystkim Konferencja oraz Lukasówka. Za gruszki odmiany Lukasówka firmy płacą około 2,00 zł/kg za owoce w kalibrze 65+. zł/kg. Konferencja w tym samym kalibrze skupowana jest w cenie od 2,00 zł/kg do 2,50 zł/kg.

Źródło: fresh-market.pl (KZ)

Zapraszamy do dyskusji na forum fresh-market.pl
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.