Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Piątek 10 lipca 2020. Od wczoraj dodano 4907 ceny w 37 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Goździki najdroższe na Broniszach

Goździki
  |   Źródło:
Goździki wielkokwiatowe w małym hurcie najdrożej oferowane są na podwarszawskich Broniszach.

Sytuacja podażowo-cenowa goździków zgodnie z grudniowymi prognozami nie ulega zmianie. Na rynku wciąż dominują kwiaty z importu, których ceny praktycznie się nie zmieniają. Kwiaty z krajowych upraw w miesiącach zimowych także pozostają w stabilnych cenach. Popyt na goździki jest natomiast niewielki i w najbliższych tygodniach na rynku goździków nie należy się spodziewać zmiany sytuacji.

Na większości giełd w Polsce ceny goździków wielkokwiatowych oscylują w granicach 1,20 – 1,40 zł za sztukę, a na niektórych giełdach można goździki tego typu kupić już nawet od złotówki za sztukę. Ceny goździków gałązkowych natomiast wahają się od 1,00 do 1,20 zł za sztukę niezależnie od kraju ich pochodzenia. Jedyną giełdą, która oferuje goździki wielkokwiatowe drożej niż przeciętnie są podwarszawskie Bronisze. Na tymże rynku hurtowym ceny goździków importowanych w małym hurcie dochodzą do 1,45 zł za sztukę brutto.

Słowa kluczowe: goździki, ceny goździków, kwiaty

Podobne
Gerbery
2013-01-10 15:18
Zróżnicowane ceny gerber
Po Nowym Roku ceny gerber na poszczególnych zaczęły się różnicować. Najdrożej kwiaty oferowane są na Śląskiej Giełdzie Kwiatowej, najtaniej zaś w pomorskim rynku Renk.
czytaj więcej
Dzień Babci i Dzień Dziadka przypada na 21 i 22 stycznia
2013-01-10 08:35
Kwiecisty Dzień Babci i Dziadka
Zwiastuny wiosny będą idealnym prezentem na Dzień Babci i Dzień Dziadka, których święto przypada na 21 i 22 stycznia- informuje Anna Kaszewiak, ekspert z rynku Bronisze.
czytaj więcej
Ceny róż
2013-01-02 09:03
Poznań – niższe ceny róż
Zgodnie z przewidywaniami, grudniowe ocieplenie przyniosło generalną obniżkę cen róż na hurtowym rynku.
czytaj więcej
Tulipany
2012-12-31 16:29
Stabilne ceny tulipanów
Koniec roku nie przyniósł żadnych większych modyfikacji cen tulipanów.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.