Wyniki wyszukiwania
Znaleziono podstron zawierających "dziś"

2017-09-04 13:45:42
Skupują coraz drożej?Skup z okolic Białej Rawskiej kupuje jabłka przemysłowe w cenie: - jabłka przemysłowe – 0,70 zł/kgSkup z okolic Skierniewic kupuje
2017-09-04 16:32:54
Galerie handlowe przez niemal 30 lat przeszły ogromną metamorfozę- To, co zauważyć można dziś w każdej nowej galerii handlowej to przede wszystkim paradoksalnie stopniowe zmniejszenie ich roli zakupowej, a powiększenie znaczenia strefy leisure.

2017-09-04 11:04:33
Przeciąganie liny będzie trwaćZ początkiem ubiegłego tygodnia ceny jabłek przemysłowych bardzo gwałtownie spadły o 20 - 25 groszy na kilogramie. To spowodowało natychmiastową reakcję sadowników

2017-09-04 12:52:53
Coraz wyższe ceny?Firma z okolic Warki kupuje jabłka w następujących cenach:- jabłka odmian Paulared, Celesta i

2017-09-01 14:22:10
Podaż się kurczy, ceny… różnicująSytuacja na rynku borówki zmienia się dosłownie z dnia na dzień. Wyraźnie czuć już kończący się sezon. Na rynku pojawiają się już późniejsze odmiany owoców, a handel zaczyna

2017-08-30 16:01:04
To już końcówka?Wygląda na to, że w tegorocznym sezonie wielu plantatorów zakończyło już zbiory aronii, a wszystko za sprawą mniejszej względem poprzedniego sezonu produkcji. Ze względu na

2017-08-30 11:47:44
Niższe ceny zakupuFirma z ok. Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:- jabłka przemysłowe - 0,60 zł/kgFirma

2017-08-29 15:53:14
Wszędzie spadły?Firma z Samborca kupuje jabłka przemysłowe w następującej cenie:- jabłka przemysłowe - 0,62 zł/kgFirma z okolic Obrazowa

2017-08-29 12:07:44
Nagłe odwrócenie trendu?Jeszcze wczoraj przed południem nic nie wskazywało na to, że sytuacja na rynku malin tak się zmieni. Podaż owoców przecież spada, sezon, który generalnie nie obfitował

2017-08-28 16:01:09
Cóż za zmianaSkup z okolic Grójca kupuje jabłka przemysłowe w cenie: - jabłka przemysłowe - 0,60 zł/kgSkup z okolic Jasieńca kupuje

2017-08-28 12:50:40
Ceny zakupu aroniiFirma z okolic Skierniewic kupuje aronię w następującej cenie: - aronia - 0,50 zł/kg Firma

2017-08-24 18:07:57
Rosną ceny malin?Sytuacja na rynku malin już od pewnego czasu się zmienia. Zbiory malin już się kończą, nawet odmian jesiennych, a niektórzy plantatorzy twierdzą, że oni zbiory zakończyli już

2017-08-24 13:35:14
Ile płacą za przemysł?Skup z okolic Białej Rawskiej kupuje jabłka przemysłowe w cenie: - jabłka przemysłowe – 0,82 zł/kg (niezależnie od jakości)Skup

2017-08-23 14:09:12
Powolny trend zwyżkowy?Sytuacja na rynku borówki wysokiej zaczyna się zmieniać. Pełnię sezonu mamy już za sobą i podaż owoców zaczyna powoli spadać. Na rynku dostępne są w sprzedaży już te

2017-08-23 15:03:16
Jeszcze tańsze?Ceny bananów wciąż sukcesywnie spadają. Wysoka podaż tych owoców i dość niski popyt na nie przekłada się na te, naprawdę niskie jak na ten gatunek, ceny. Sukcesywny trend

2017-08-23 15:34:40
Ceny jabłek przemysłowychFirma z Samborca kupuje jabłka przemysłowe w następującej cenie:- jabłka przemysłowe - 0,85 zł/kgFirma z okolic Obrazowa

2017-08-22 14:43:07
Coraz stabilniejSkup z okolic Grójca kupuje jabłka przemysłowe w cenie: - jabłka przemysłowe - 0,80 zł/kgSkup z okolic Jasieńca kupuje

2017-08-22 13:00:00
Kalafiory – kolejna zmiana trenduWygląda na to, że wzrost hurtowych cen kalafiorów został wyhamowany i zaczęła się kolejna zmiana trendu cenowego. Innymi słowy mamy spadek cen tych warzyw w dużym hurcie.

2017-08-21 14:27:56
Coraz stabilniej?Firma z ok. Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:- jabłka przemysłowe - 0,80 zł/kgFirma z okolic

2017-08-21 12:58:23
Poniżej oczekiwańFirma z okolic Skierniewic kupuje aronię w następującej cenie:- aronia - 0,50 zł/kgFirma z okolic Łowicza kupuje aronię

2017-08-18 13:15:21
Podaż w górę, ceny w dół?Podaż śliwek pozostaje wciąż dużo niższa niż przed rokiem, nie mniej jednak jest znacznie wyższa niż jeszcze na początku sierpnia. Wciąż większość zebranych owoców trafia na

2017-08-18 12:24:37
Stabilne ceny?Skup z okolic Kraśnika kupuje maliny w następujących cenach:- maliny na pulpę PW - 3,80 zł/kg- maliny klasy I - 4,10 zł/kgSkup