Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ostrożny optymizm co do nowego porozumienia handlowego UK-UE

2023-03-06 09:00

W zeszłym tygodniu, po długich i intensywnych negocjacjach, Wielka Brytania i UE osiągnęły porozumienie w sprawie zasad handlu Irlandii Północnej (NI) po Brexicie.

Premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak i szefowa Komisji UE Ursula von der Leyen ogłosili nowe "ramy Windsoru" - które w dużej mierze złomują kontrowersyjny protokół NI podpisany przez Borisa Johnsona. Nowe porozumienie utrzymuje Irlandię Północną

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem