Belgia: Yara Tertre zamknie jednostkę amoniaku i skoncentruje się na wysokiej jakości nawozach, a 115 miejsc pracy jest zagrożonych.
2024-10-24 00:00
Źródło:
Floraldaily.com
Zarząd Yara Tertre poinformował przedstawicieli pracowników o zamiarze firmy Yara przekształcenia terenu. Proponowana transformacja zakłada zamknięcie jednostki amoniaku i przesunięcie produkcji w kierunku najbardziej konkurencyjnych produktów na terenie zakładu, czyli wysokiej jakości nawozów azotanowych oraz produktów przemysłowych.
Floraldaily.com

FloralDaily.com to platforma internetowa dostarczająca globalne wiadomości o branży kwiatowej. Zawiera szeroki zakres tematów związanych z hodowlą, uprawą, informacjami rynkowymi, wydarzeniami i innowacjami w sektorze kwiatowym. Jest to wszechstronne źródło dla profesjonalistów i entuzjastów, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami, rozwojem i możliwościami w branży kwiatowej.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem