Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Asda rezygnuje z planów wprowadzenia „czterodniowego tygodnia pracy obejmującego 44 godziny”, po tym jak pracownicy zostali wyczerpani.

2024-07-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Wielka Brytania: Jak sklepy reagują na rosnące zapotrzebowanie na zakupy spożywcze online Liczba konsumentów korzystających z zakupów online w ciągu pierwszego roku pandemii COVID-19 w Wielkiej Brytanii nie była zaskakująca, biorąc pod uwagę wprowadzone lockdowny. Jednak gdy naród w pełni się otworzył, można było oczekiwać, że popyt na zakupy online zmniejszy się.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem