Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Bułgaria i Rumunia dołączają do strefy Schengen

2024-04-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

31 marca Bułgaria i Rumunia staną się członkami strefy Schengen: zasady Schengen będą obowiązywać w obu państwach członkowskich, w tym w zakresie wydawania wiz Schengen, a kontrole na wewnętrznych granicach powietrznych i morskich zostaną zniesione. Komisja z dużym zadowoleniem przyjmuje to osiągnięcie, które nastąpiło po historycznym posiedzeniu Rady...

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem