Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Cyfrowa platforma post-harvest odgrywa kluczową rolę w globalnym sukcesie firmy Goede Hoop Citrus

2024-05-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com
AgroFresh Solutions, Inc., globalny gracz w dziedzinie rozwiązań poremontowych, zobowiązuje się do umożliwienia rozwoju biznesu w dziedzinie świeżości na każdym etapie, pomagając klientom w produkcji obfitej, zrównoważonej, wysokiej jakości świeżej produkcji dla wszystkich. To zobowiązanie obejmuje reagowanie na najnowsze trendy w zarządzaniu danymi — wszystko, począwszy od...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem