DFDS uruchamia pierwsze bezpośrednie połączenie promowe między Egiptem a Włochami.
2024-11-05 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
DFDS rozpoczął bezpośrednią usługę promową łączącą Egipt z Włochami, mającą na celu wzmocnienie dynamiki handlu na Morzu Śródziemnym. Ta trasa ustanawia połączenie między Damiettą w Egipcie a Triestem we Włoszech, ułatwiając przemieszczanie się towarów między Afryką Północną a Europą. Jest to pierwsza inwestycja DFDS w tej dziedzinie.
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem