Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

"Dla hodowców na całym świecie połączenie chińskiego prawa nasiennego z 2022 r. i strefy wolnego handlu Hainan oferuje ekscytujące możliwości".

2024-03-27 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przez kilka lat Chiny planowały i opracowały nową ustawę o nasiennictwie i związane z nią rozporządzenia. Uchwalenie ustawy o nasiennictwie z 2022 r. nastąpiło po szeroko zakrojonych konsultacjach z zainteresowanymi stronami na całym świecie. Imponujące jest to, że zgłoszenia były mile widziane i brane pod uwagę. Efektem końcowym są kompleksowe ramy prawne...

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem